SVATEBNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ

karolina-petraskova_4

Dobrý den, ahoj!

Jsem Karolína

… ale všichni přátelé mi říkají Kája. Budu moc ráda, když mi tak budete taky říkat!

Jsem svatební fotografka z malé vesničky kousek od Příbrami a Dobříše. Při focení nebudu mít nikdy dost nádherných západů slunce, přírody, smíchu a emocí. Svatební fotografování je nejen můj koníček, ale i práce na plný úvazek. Miluji venkovní, pohodové, přírodní svatby a vyprávění Vašich příběhů od rána až po večerní party.

Když zrovna nefotím, tak se nejspíš procházím venku s mým psem Falcem, (nadávám při jízdě do kopce) na kole nebo se jen tak někde poflakuju. Rozhodně nepohrdnu pizzou a vínem (ne nutně dohromady!) a příležitostí k výletu do Brd!

falco

Rezervace na rok 2020 spuštěny!
Jestliže Vás má tvorba zaujme, neváhejte mi vyplnit formulář níže. Budu se těšit! 🖤

Aktuálnější fotografie naleznete na mém facebooku a instagramu. Web bohužel během svatební sezóny nestíhám aktualizovat.

Svatební fotografování v Dobříši, v Příbrami, Písku, Sedlčanech, Plzni a okolí či v Praze. Po domluvě mohu dojet i dál! 🙂
Pro více informací mi neváhejte napsat!

OBSAZENÉ TERMÍNY 2019

JAK U MNE SVATEBNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ PROBÍHÁ?

1. POZNÁVACÍ SCHŮZKA

Líbí se Vám mé fotky? Super! Pojďme se společně sejít u dobré kávy (v mém případě spíše čaje) a ještě před samotnou rezervací se seznámit!

2. PŘEDSVATEBNÍ FOCENÍ

Vyrazíme někam do přírody! Pokecáme, poznáme se ještě lépe a jako bonus si odnesete desítky fotek!
Oč jde?

3. PŘEDSVATEBNÍ SCHŮZKA

Zhruba měsíc před svatbou se společně sejdeme na předsvatební schůzce, kde si popovídáme ohledně organizace svatby a doladíme detaily.

4. SVATEBNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ

Celý den jsem tu pro Vás a zachycuji veškeré důležité okamžiky! Nejsem tu jako nějaký cizí člověk, ale především jako přítel. Nemusíte se tak bát si o cokoliv říci!

5. HOTOVO!

V pondělí po svatbě zasílám prvních několik fotografií v nádherné online galerii. Do 3 týdnů ji pak doplním zbytkem fotek, které všechny procházejí úpravou.

6. TISK A USB

Následně se domlouváme na tisku (ať už fotografií, fotoobrazů či fotoknih) a předání krásné dřevěné USB flashky.

UKÁZKY FOTOGRAFOVANÝCH SVATEB Z ROKU 2018

Děkuji všem novomanželům za možnost strávit s nimi jejich výjimečný den.
Zároveň bych také ráda poděkovala za svolení ke zveřejnění fotografií ♥

“Svatební fotky ještě nemáme, ale já vím, že budou TOP, stejně jako ty předsvatební.  Myslím, že pro nás za celou dobu udělala minimálně dvojnásobek toho, co měla v popisu svých služeb. Z dvou matfyzáků udělala téměř profesionální foto modely, tomu říkám talent.  Navíc nám částečně pomohla i s koordinací svatebního dne. Při zařizování svatby jsem byla z pár věcí tak extrémně nadšená a Kája byla jednou z nich. Precizní, pracovitá, profesionální, ochotná a přátelská.  Děkujeme!” Daniela + Sam, 5. 5. 2018

“Tak Kájo, po téměř 2 hodinách jsme prohlédli tvé dílo. A musíme říct… mohlo těch fotek být více 😀 … To je samozřejmě vtip. Musíme říct: kloubouk dolů a ruky hore!!! Protože to, co jsi dokázala všechno vyfotit a tak skvěle, tak je naprosto neuvěřitelné. Nelitujeteme minutu, že jsme si vybrali tebe. Velká spokojenost a obdiv tobě. Moc děkujeme za tvůj čas! 😘 Míša + Marek, 24. 8. 2018

Ukázka galerií ze svateb z roku 2018.

Postupně doplňuji. Děkuji za strpení! ❤️

Jestliže Vás zajímá má aktuální tvorba, mrkněte určitě i na facebook! 🙂

Ukázka galerií ze svateb z roku 2017.

NĚJAKÉ OTÁZKY?

OBSAZENÉ TERMÍNY 2019

Duben – 26. 4., 27. 4.
Květen – 10. 5., 11. 5., 15. 5., 17. 5., 25. 5.
Červen – 1.6., 6. 6., 8. 6., 15. 6., 22. 6., 25. 6., 28. 6., 29. 6.
Červenec – 13. 7., 19. 7., 20. 7., 27. 7.
Srpen – 2.8., 3. 8., 9. 8., 10. 8., 24. 8., 31. 8.
Září – 7. 9., 14. 9., 21. 9.
Říjen – 12. 10.

Mám Váš termín volný? Napište mi! Určitě něco vymyslíme!
Poslední volné termíny na svatební focení v září a říjnu. Zbylé měsíce na dotaz. Děkuji za Vaši podporu!

KDE NAJDU CENÍK?

Jestliže jsem Vás zaujala, neváhejte vyplnit formulář dole či mi napsat na email – moc ráda Vám ceník zašlu! 😊

JE MOŽNOST PŘEDSVATEBNÍHO FOCENÍ?

Stoprocentně! U větších balíčků (8 a více hodin) mám velké předsvatební focení, které trvá cca 2 hodiny a odnesete si dle libosti kolem 30 až 100 upravených fotek. 

DO KDY BUDEME MÍT HOTOVÉ FOTKY ZE SVATBY?

Hned v pondělí po víkendu zasílám prvních 10-20 ks upravených fotografií v krásné online fotogalerii, abyste si mohli prohlédnout a zopakovat atmosféru Vašeho dne. Zbytek fotografií doplním do galerie do 3 týdnů. V případě, že by se termín dodání fotek prodlužoval (plánovaná dovolená či nemoc) budu Vás neprodleně informovat.

V JAKÉ KVALITĚ FOTKY OBDRŽÍME A JAK?

Do 3 týdnů od svatby doplním zaslanou online galerii, kde najdete všechny fotografie ve snížené kvalitě vhodné pro facebook, do telefonu, atd. Dále ještě dodám fotky v plném i sníženém rozlišení na USB flash disku, který je v ceně všech balíčků.

DOSTANU V PŘÍPADĚ VAŠÍ NEMOCI NÁHRADNÍHO FOTOGRAFA?

Snažím se nebýt nemocná :), ale v případě, že onemocním a bude to natolik vážné, že nebudu schopna fotografovat, pak ano, dokážu sehnat náhradu. Jelikož se totiž v odvětví pohybuji téměř neustále, tak mám mnoho kontaktů a tudíž se budu snažit za sebe někoho poskytnout.

JE MOŽNÉ NECHAT VYROBIT FOTOKNIHU ČI JINÉ PŘEDMĚTY?

Samozřejmě Vám ráda nabídnu různé další produkty, které se dají z fotografií vyrobit. Vše spolu probereme na předsvatební schůzce. Jedná se o samotný tisk fotografií, fotoknih, fotoobrazů a další.

JE REZERVAČNÍ POPLATEK VRATNÝ?

Ne, bohužel. Tento poplatek je vlastně poplatek za držení termínu (a odmítání dalších zájemců o fotografování), který v případě zrušení z Vaší strany pravděpodobně již nestihnu zaplnit.

ZAREZERVUJTE SI MĚ

Jestli Vás můj přístup a fotky zaujaly, budu moc ráda, když mi napíšete! 😊 S radostí Vám odepíši na jakýkoliv dotaz a zašlu ceník vč. podrobných informací! 🌿

 

VYBERTE SI NA VAŠÍ SVATBU NĚKOHO KDO PRO VÁS NEBUDE JEN FOTOGRAF, ALE I KAMARÁD.

POJĎME SE TEDY ALE NEJDŘÍVE POZNAT! 🙂

Odkud jste se o mně dozvěděli?

Další informace o Vaší svatbě

Ochrana před spamem

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů na základě plnění smlouvy.

JSEM I NA IG! @@kpetraskova