Poslední volné páteční a sobotní termíny na svatební fotografování:

20. 7., 27. 7., 3.8., 15. 9. a další na dotaz 🙂


Svatební fotografování v Dobříši, v Příbrami, Písku, Sedlčanech, Plzni a okolí či v Praze. Po domluvě mohu dojet i dál! 🙂
Pro více informací mne neváhejte kontaktovat.

JAK U MNE VLASTNĚ SVATEBNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ PROBÍHÁ?

1. PŘEDSVATEBNÍ SCHŮZKA

Zhruba měsíc před svatbou se společně sejdeme na předsvatební schůzce, kde se společně poznáme a probereme veškeré detaily, které se svatby týkají.

2. SVATEBNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ

Celý den jsem k Vašim službám a s radostí zachycuji veškeré důležité okamžiky včetně jakýchkoliv dalších požadavků, které ke mně vznesete.

3. HOTOVO!

V pondělí po svatbě zasílám prvních několik fotografií. Do 14 dnů od svatby předávám výsledné fotografie, které prošly úpravou a dále se případně domlouváme na tisku, fotoknize a další.

UKÁZKY FOTOGRAFOVANÝCH SVATEB

Děkuji všem novomanželům za možnost strávit s nimi jejich výjimečný den.
Zároveň bych také ráda poděkovala za svolení ke zveřejnění fotografií ♥

Bude mi ctí s Vámi sdílet Váš den.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

KDE NAJDU VOLNÉ TERMÍNY NA ROK 2018?

Volné termíny jsou na dotaz. Neváhejte mne proto kontaktovat prostřednictvím formuáře a já Vám poskytnu více informací.

DO KDY BUDEME MÍT HOTOVÉ FOTKY ZE SVATBY?

Hned v pondělí po víkendu zasílám prvních 5-10 ks upravených fotografií, abyste si mohli prohlédnout alespoň kousek. Poté v závislosti na množství práce se snažím zpracovat co nejdříve. Nejdéle však do 14 dnů. V tomto termínu zasílám upravené a protříděné fotografie ve sníženém rozlišení vhodný k prohlížení, na facebook, do telefonu, atd. Fotografie v plném rozlišení poté zasílám dle zvoleného balíčku – u celodenního balíčku poštou/osobně na flash disku. V případě, že by se termín prodlužoval (plánovaná dovolená či nemoc) budu Vás neprodleně informovat.

V JAKÉ KVALITĚ FOTKY OBDRŽÍME A JAK?

Fotky zasílám v elektronické podobě v rozlišení, které je vhodné i k velkých tiskům. Elektronicky skrz cloudové úložiště zasílám fotografie ve snížené kvalitě vhodné pro facebook, do telefonu, atd. Dále v plném rozlišení zasílám poštou či po domluvě osobně na USB flash disku, který je v ceně celodenního balíčku.

DOSTANU V PŘÍPADĚ VAŠÍ NEMOCI NÁHRADNÍHO FOTOGRAFA?

Snažím se nebýt nemocná :), ale v případě, že onemocním a bude to natolik vážné, že nebudu schopna fotografovat, pak ano, dokážu sehnat náhradu. Jelikož se totiž v odvětví pohybuji téměř neustále, tak mám mnoho kontaktů a tudíž se budu snažit za sebe někoho poskytnout.

JE MOŽNÉ NECHAT VYROBIT FOTOKNIHU ČI JINÉ PŘEDMĚTY?

Samozřejmě Vám ráda nabídnu různé další produkty, které se dají z fotografií vyrobit. Vše spolu probereme na předsvatební schůzce. Jedná se o samotný tisk fotografií, fotoknih, dřevěných dárkový balení a další.

JE REZERVAČNÍ POPLATEK VRATNÝ?

Ne, bohužel. Tento poplatek je vlastně poplatek za držení termínu (a odmítání dalších zájemců o fotografování) a v případě zrušení pravděpodobně již nestihnu termín zaplnit.

KONTAKTUJTE MNE

Pro více informací ohledně rozsahu fotografování, volných termínů, ceně a spousty dalších podrobností mne neváhejte kontaktovat.

VYBERTE SI NA VAŠÍ SVATBU NĚKOHO S KÝM SI BUDETE ROZUMĚT. POJĎME SE TEDY POZNAT! 🙂

Odkud jste se o mně dozvěděli?

Další informace o Vaší svatbě

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů na základě plnění smlouvy.

JSEM I NA IG! @@kpetraskova