Rezervace na svatební focení pro rok 2019 jsou v plném proudu! Neváhejte si napsat o svůj termín! 🙂

Svatební fotografování v Dobříši, v Příbrami, Písku, Sedlčanech, Plzni a okolí či v Praze. Po domluvě mohu dojet i dál! 🙂
Pro více informací mne neváhejte kontaktovat.

JAK U MNE VLASTNĚ SVATEBNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ PROBÍHÁ?

1. PŘEDSVATEBNÍ SCHŮZKA

Zhruba měsíc před svatbou se společně sejdeme na předsvatební schůzce, kde se společně poznáme a probereme veškeré detaily, které se svatby týkají.

2. SVATEBNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ

Celý den jsem tu pro Vás a s radostí zachycuji veškeré důležité okamžiky včetně jakýchkoliv dalších požadavků, které ke mně vznesete.

3. HOTOVO!

V pondělí po svatbě zasílám prvních několik fotografií. Do 3 týdnů od svatby předávám výsledné fotografie, které prošly úpravou a dále se případně domlouváme na tisku, fotoknize a další.

UKÁZKY FOTOGRAFOVANÝCH SVATEB

Děkuji všem novomanželům za možnost strávit s nimi jejich výjimečný den.
Zároveň bych také ráda poděkovala za svolení ke zveřejnění fotografií ♥

„Svatební fotky ještě nemáme, ale já vím, že budou TOP, stejně jako ty předsvatební.  Myslím, že pro nás za celou dobu udělala minimálně dvojnásobek toho, co měla v popisu svých služeb. Z dvou matfyzáků udělala téměř profesionální foto modely, tomu říkám talent.  Navíc nám částečně pomohla i s koordinací svatebního dne. Při zařizování svatby jsem byla z pár věcí tak extrémně nadšená a Kája byla jednou z nich. Precizní, pracovitá, profesionální, ochotná a přátelská.  Děkujeme!“ Daniela + Sam, 5. 5. 2018

„Tak Kájo, po téměř 2 hodinách jsme prohlédli tvé dílo. A musíme říct… mohlo těch fotek být více 😀 … To je samozřejmě vtip. Musíme říct: kloubouk dolů a ruky hore!!! Protože to, co jsi dokázala všechno vyfotit a tak skvěle, tak je naprosto neuvěřitelné. Nelitujeteme minutu, že jsme si vybrali tebe. Velká spokojenost a obdiv tobě. Moc děkujeme za tvůj čas! 😘 Míša + Marek, 24. 8. 2018

Ukázka galerií ze svateb z roku 2017.

V plánu doplnění o galerie z roku 2018. Děkuji za strpení! ❤️

Bude mi ctí s Vámi sdílet Váš den.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

KDE NAJDU VOLNÉ TERMÍNY NA ROK 2019?

Volné termíny jsou na dotaz. Neváhejte mi napsat! 🙂 Ráda zodpovím jakýkoliv dotaz.

KDE NAJDU CENÍK?

Jestli Vás můj styl a přístup zaujaly, neváhejte vyplnit formulář dole či mi napsat na email – moc ráda Vám ceník zašlu! 😊

JE MOŽNOST PŘEDSVATEBNÍHO FOCENÍ?

Stoprocentně! U větších balíčků (8 a více hodin) mám velké předsvatební focení, které trvá cca 2 hodiny a odnesete si dle libosti kolem 30 až 100 upravených fotek. 

DO KDY BUDEME MÍT HOTOVÉ FOTKY ZE SVATBY?

Hned v pondělí po víkendu zasílám prvních 10-20 ks upravených fotografií v krásné online fotogalerii, abyste si mohli prohlédnout a zopakovat atmosféru Vašeho dne. Zbytek fotografií doplním do galerie do 3 týdnů. V případě, že by se termín dodání fotek prodlužoval (plánovaná dovolená či nemoc) budu Vás neprodleně informovat.

V JAKÉ KVALITĚ FOTKY OBDRŽÍME A JAK?

Fotky zasílám v elektronické podobě v rozlišení, které je vhodné i k velkým tiskům. Elektronicky skrz krásnou online galerii zasílám fotografie ve snížené kvalitě vhodné pro facebook, do telefonu, atd. Dále v plném rozlišení i ve sníženém dodám fotografie ještě na USB flash disku, který je v ceně všech balíčků.

DOSTANU V PŘÍPADĚ VAŠÍ NEMOCI NÁHRADNÍHO FOTOGRAFA?

Snažím se nebýt nemocná :), ale v případě, že onemocním a bude to natolik vážné, že nebudu schopna fotografovat, pak ano, dokážu sehnat náhradu. Jelikož se totiž v odvětví pohybuji téměř neustále, tak mám mnoho kontaktů a tudíž se budu snažit za sebe někoho poskytnout.

JE MOŽNÉ NECHAT VYROBIT FOTOKNIHU ČI JINÉ PŘEDMĚTY?

Samozřejmě Vám ráda nabídnu různé další produkty, které se dají z fotografií vyrobit. Vše spolu probereme na předsvatební schůzce. Jedná se o samotný tisk fotografií, fotoknih, fotoobrazů a další.

JE REZERVAČNÍ POPLATEK VRATNÝ?

Ne, bohužel. Tento poplatek je vlastně poplatek za držení termínu (a odmítání dalších zájemců o fotografování), který v případě zrušení z Vaší strany pravděpodobně již nestihnu zaplnit.

KONTAKTUJTE MNE

Budu moc ráda, když mi napíšete! 😊 S radostí Vám odepíši na jakýkoliv dotaz a zašlu ceník vč. podrobných informací! 🌿

 

VYBERTE SI NA VAŠÍ SVATBU NĚKOHO KDO PRO VÁS NEBUDE JEN FOTOGRAF, ALE I KAMARÁD.

POJĎME SE TEDY ALE NEJDŘÍVE POZNAT! 🙂

Odkud jste se o mně dozvěděli?

Další informace o Vaší svatbě

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů na základě plnění smlouvy.

JSEM I NA IG! @@kpetraskova