ZAUJALA VÁS MÁ TVORBA?

Rezervujte si termín pomocí formuláře níže :).

Aktuálně přes svatební sezónu bohužel nejezdím z časových důvodů fotit do Prahy. Jestli Vás má tvorba zaujala, moc ráda se s Vámi uvidím u Dobříše – cca 25 minut z Prahy. 🙂

November 2019

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
  • Dostupné
14
15
16
17
18
  • Dostupné
19
20
21
22
23
24
25
  • Dostupné
26
27
28
29
30

Volné termíny jsou vyznačené černě a označené “•” či “Dostupné” – po rozkliknutí se zobrazí více informací o dostupném čase, vybraný čas následně zapište do formuláře. Děkuji.

Pole označená * jsou povinná. Termín je platný až po mém potvrzení termínu. Odpovídám do 2 pracovních dní.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů na základě plnění smlouvy.*


OSOBNÍ ÚDAJE

V případě odeslání formuláře souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro účely komunikace ohledně služby. Pokud zaškrtnete “Souhlasím se zpracováním osobních údajů a zároveň chci dostávat emailem novinky a slevy na focení”, tak souhlasíte s využitím Vašeho emailu a jména a příjmení pro účely zasílání emailů se slevami či novinkami.

Vaše osobní údaje mám pod dohledem na zaheslovaných účtech. Údaje nejsou nikdy prodávány nebo vyměňovány, či předávány nějaké třetí straně za účelem obohacení. Výjimkou jsou společnosti, které mi pomáhají s evidencí dokladů, objednávek, cloudová úložiště, zasílání newsletteru a podobně.

 

VÍCE INFORMACÍ K FOTOGRAFOVÁNÍ

Fotografie, které ode mě dostanete JSOU ZÁKLADNĚ UPRAVENÉ FOTOGRAFIE V ELEKTRONICKÉ FORMĚ (kontrast, jas, vyvážení bílé,…) se základní retuší (odstranění pupínků, apod.)


Náročnější retuše (odstranění kruhů pod očima, odlesků nevhodně zvoleného oblečení na pleti – křiklavé oblečení, atd…) jsou pak za příplatek od 80,- Kč/fotografie.

NEUPRAVENÉ (tedy nevybrané z náhledů) FOTOGRAFIE NEPOSKYTUJI.

PŘÍPLATKY

Víkendy, svátky – 300,- Kč
Expresní zaslání náhledů do 24 hodin od focení – 200,- Kč
Dovýběr do měsíce po zaslání finálních fotek – 200,- Kč (je nutné mi o plánování dovybrání fotek předem říci)
Tisk (foto, kalendář, kniha,…) – dle aktuálního platného ceníku – na vyžádání

Ceny platí pro města Příbram, Dobříš a okolí do 5 km – dále za příplatek 5 Kč/km. 
Praha (centrum) za příplatek 250,- Kč, v případě Vašeho zvolení místa focení ve větší vzdálenosti od centra, poté se počítá 5 Kč/km od Dobříše.

Cena se platí po ukončení fotografování.
V případě výběru více fotografií se doplatek hradí přes bankovní účet.

 

Zrušení rezervace

Rezervace termínu je platná až poté, co Vám jej potvrdím emailem. V případě nutného odložení poprosím o včasné kontaktování – ideálně telefonicky. V případě zrušení méně než 5 hodin před objednaným termínem, voucher propadá. Čím dříve mě kontaktujete, tím lépe :).

 

Postup po fotografování

Po fotografování Vám do 5 pracovních dnů zašlu náhledy fotografií prostřednictvím galerie. Při výběru do týdne od zaslání garantuji dodání fotografií do 21 dní od výběru z náhledů (předsvatební focení nebo pokud máte voucher) či od přijetí platby či doplatku na účet. V případě, že se s výběrem opozdíte, nemohu slíbit, že stihnu dodat fotografie v tomto termínu. Proto, prosím, výběr neodkládejte. Děkuji.

Po focení Vaše výsledné fotografie zálohuji po dobu jednoho roku. Fotografie, ze kterých vybíráte pouze 14 dní od zaslání finálních fotografií – na to prosím myslete, v případě, že budete chtít během například měsíce vybírat další fotografie, pak mi to dejte ihned po zaslání finálních fotek vědět.

 

Prodlužování termínu platnosti voucherů

Na zakoupené dárkové vouchery dávám platnost 6 měsíců (viz níže uvedené vouchery s tímto designem). V případě, že voucher nestihnete využít, prodloužení je možné maximálně o 2 měsíce.

Dárkové vouchery

V případě zájmu o netradiční dárek mne neváhejte kontaktovat. Více info na blogu ZDE.

darkove_poukazy_vanoce