ZAUJALA VÁS MÁ TVORBA?

Rezervujte si termín pomocí formuláře níže :).

Prosinec 2018

Po Út St Čt So Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Volné termíny jsou vyznačené černě a označené „•“ či „Dostupné“ – po rozkliknutí se zobrazí více informací o dostupném čase, vybraný čas následně zapište do formuláře. Děkuji.

Pole označená * jsou povinná. Termín je platný až po mém potvrzení termínu. Odpovídám do 2 pracovních dní.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů na základě plnění smlouvy.*


OSOBNÍ ÚDAJE

V případě odeslání formuláře souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro účely komunikace ohledně služby. Pokud zaškrtnete „Souhlasím se zpracováním osobních údajů a zároveň chci dostávat emailem novinky a slevy na focení“, tak souhlasíte s využitím Vašeho emailu a jména a příjmení pro účely zasílání emailů se slevami či novinkami.

Vaše osobní údaje mám pod dohledem na zaheslovaných účtech. Údaje nejsou nikdy prodávány nebo vyměňovány, či předávány nějaké třetí straně za účelem obohacení. Výjimkou jsou společnosti, které mi pomáhají s evidencí dokladů, objednávek, cloudová úložiště, zasílání newsletteru a podobně.

 

VÍCE INFORMACÍ K FOTOGRAFOVÁNÍ

Fotografie, které ode mě dostanete JSOU ZÁKLADNĚ UPRAVENÉ FOTOGRAFIE V ELEKTRONICKÉ FORMĚ (kontrast, jas, vyvážení bílé,…).


Náročnější retuše (retuše pleti, odstranění kruhů pod očima, odlesků nevhodně zvoleného oblečení na pleti – křiklavé oblečení, atd…) jsou pak za příplatek od 80,- Kč/fotografie.

NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE NEPOSKYTUJI.

Možnost tisku (foto, kalendář, kniha,…), koláží a další. Záleží na domluvě.

Ceny platí pro města Příbram, Dobříš a okolí do 5 km – dále za příplatek 5 Kč/km. 
Praha (centrum) za příplatek 250,- Kč, v případě Vašeho zvolení místa focení ve větší vzdálenosti od centra, poté se počítá 5 Kč/km od Dobříše.

Termíny o víkendech a svátcích po individuální domluvě a za příplatek 300,-.

Cena se platí po ukončení fotografování.
V případě výběru více fotografií se doplatek hradí přes bankovní účet.

 

Zrušení rezervace

Rezervace termínu je platná až poté, co Vám jej potvrdím emailem. V případě nutného odložení poprosím o včasné kontaktování – ideálně telefonicky. V případě zrušení méně než 5 hodin před objednaným termínem, voucher propadá. Čím dříve mě kontaktujete, tím lépe :).

 

Postup po fotografování

Po fotografování Vám do 3 pracovních dnů zašlu náhledy fotografií prostřednictvím galerie. Při výběru do týdne od zaslání garantuji dodání fotografií do 14 dní. V případě, že se s výběrem opozdíte, nemohu slíbit, že stihnu dodat fotografie v tomto termínu. Proto prosím výběr neodkládejte. Děkuji.

Po focení Vaše výsledné fotografie zálohuji po dobu jednoho roku. Fotografie, ze kterých vybíráte pouze měsíc od zaslání finálních fotografií – na to prosím myslete, v případě, že budete chtít během například půl roku vybírat další fotografie, pak mi to dejte vědět.

 

Prodlužování termínu platnosti voucherů

U voucherů zakoupených prostřednictvím mne (viz níže uvedené vouchery s tímto designem) není problém prodloužit platnost. U voucherů zakoupených během slevových akcí již toto nemohu slíbit – je možno mne kontaktovat a pokud ještě platnost nevypršela, poukaz uplatnit a domluvit náhradní termín.

Dárkové vouchery

V případě zájmu o netradiční dárek mne neváhejte kontaktovat. Více info na blogu ZDE.

darkove_poukazy_vanoce