přírodní svatba

Danielka & Sam

5. 5. 2018, Resort Hulín u Sedlčan

Danča a Sam mě kontaktovali na podzim roku 2017. V tu dobu jsme se skrze emaily domluvili na celodenním focení jejich svatby. Ta byla plánována na květen v Resortu Hulín u Sedlčan. Už tehdy jsem tak nějak díky pohodové domluvě věděla, že jejich svatba bude naprosto úžasná!

Tváří v tvář jsme se konečně potkali měsíc před svatbou, kdy za mnou na Dobříš dorazili na předsvatební schůzku a předsvatební focení. Po asi hodinovém povídání k organizaci jejich svatby jsme se vydali do přírody na focení. Tehdy jsem ještě s celým konceptem “velkého” předsvatebního focení teprve koketovala. Oba je to však natolik chytlo (alespoň to tedy říkali 🤔😅), že jsme profotili a prokecali přes 2 hodiny! A tehdy jsem si řekla: “Jo! Předsvatební focení prostě MUSÍM dělat!!”

V den “Dé” jsem dorazila i se svou kamarádkou, kterou jsem s sebou přivezla, protože si chtěla vyzkoušet den svatebního fotografa v praxi. Skvělé mi pomáhala a dokonce i nafotila nějaké “backstagovky” – viz. foto vpravo. Děkuji!

Vše od příprav až po večerní party probíhalo v Resortu Hulín u Sedlčan, tedy na jednom místě – což osobně naprosto miluji! Odpadají stresy z přejíždění a vše je tak nějak klidnější. A díky i dalším aspektům (jako je svědomitá příprava ze strany novomanželů či díky pomoci rodiny a hostů) celá svatba probíhala naprosto v pohodě. Od překrásného obřadu s osobním a nádherným proslovem oddávajícího až po dechberoucí první tanec při západu slunce.

Díky, že jsem mohla být s Vámi! ❤️

 

PS: Na tolik obávané a nechtěné portrétní fotky novomanželů (které by téměř každý ženich nejraději přeskočil) se díky zkušenosti z předsvatebního focení Sam dokonce těšil!

svatebni-fotograf-pribram