NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY
Co si mám vzít na sebe? 
Máme dvě možnosti - chceme fotky mít v uceleném stylu a tedy zůstanete ve stejném oblečení nebo chceme, aby fotky působily různorodě a dle toho i volíme oblečení.
Většinou doporučuji vzít min. dvě sady oblečení - spíše přírodní, optimistických barev (ovšem nebojte se ani tmavších - ráda na místě poradím) bez výrazných potisků trik, apod. Ideální je zvolit oblečení tak, aby v případě focení s Vašimi blízkými oblečení ladilo. Oblečení volte tak, aby jste se v něm cítili příjemně a slušivě.
V případě například párového focení, doporučuji vzít formálnější oblečení - ženám sluší šaty a jejich protějškům košile a kalhoty/džíny. A dále také neformální - trička, kalhoty, kraťasy, legíny, košile, šaty,... Výběr nechávám jen a jen na Vás.
V případě jakýchkoliv dotazů se na mne neváhejte obrátit.
Dostanu i neupravené fotky?
Co nejdříve po focení Vám zašlu prostřednictvím galerie jen decentně upravené náhledy, ze kterých si vyberete fotografie, které chcete upravit. Výběr provádíte "olajkováním" v zaheslované galerii. Vámi vybrané poté upravím a dodám v maximálním možném rozlišení přes úložiště. V případě zájmu mohu zprostředkovat tisk fotografií. Neupravené fotografie tedy neposkytuji - v případě zájmu je možno fotografie připlatit.
Co znamenají "upravené fotografie"?
Jedná se o základní úpravy, tedy ořez, vyvážení bílé, doostření, základní retuš drobných nedostatků na kůži (většinou různé pupínky či začervenání) či v pozadí.
Mám si objednat i vizážistku?
Pokud mohu doporučit, tak ano! Make up na focení je mnohem výraznější než běžné denní líčení a profesionální vizážistka také  pomůže, aby Vaše pleť vypadala dokonale! :)
Ceny se liší dle lokality - od 450,- Kč do 700,- Kč.
Mám nějakou představu výsledku, mohu ji ukázat?
Pokud máte pár fotografií, které se Vám líbí a chtěli byste podobný styl, pak není problém. Ráda se na Vaše nápady podívám. :)
Jak je doba zpracování?
Fotky se snažím neodkládat, tedy většinou se doba dodání náhledů pohybuje v rozmezí 1-3 dnů. Následně vybrané fotografie zasílám do týdne od výběru či, v případě doplatku za více fotografií, od platby.
Je možné zakoupit dárkový poukaz?
Ano, pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat. :)
Nahoru